wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Przerwa urlopowa

PRZERWA URLOPOWA

W dniach od 21 września do 3 października 2023r. w sklepiku trwa przerwa urlopowa.

Termin realizacji złożonych w tym czasie zamówień będzie liczony od środy, 4 października.

W razie pytań lub wątpliwości związanych z realizacją zamówień bardzo proszę o kontakt:
* formularz kontaktowy
* sklep@ukartkowana.pl

 

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Administratorem danych osobowych w sklepie internetowym www.ukartkowana.pl jest firma VINDEX Jolanta Simon 43-391 Mazańcowice 269 NIP: 937-128-87-67

2. Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych (RODO).

3. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem.


CEL I ZAKRES ZBIERANIA DANYCH

1.Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zamówienia internetowego oraz kontakt w ramach opieki posprzedażowej dotyczący: reklamacji, obsługi zwrotów, przyjęcia odstąpienia od umowy oraz korzystania z rabatów przypisanych do konta klienta i promocji.

2. Dane osobowe wykorzystywane są również do obsługi zgłoszeń, które Klient kieruje do sklepu (np. przez formularz kontaktowy) oraz do kontaktowania się z Klientem w celach związanych ze świadczeniem usług

3.Warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez stronę www.ukartowana.pl jest akceptacja warunków regulaminu i udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. W trakcie rejestracji Konta Klient ustala samodzielnie hasło dostępu do Konta Klienta w Sklepie Internetowym.

5.Przy rejestracji Konta Klient podaje następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, NIP (w przypadku rejestracji firmy), nazwa firmy, adres do wysyłki i faktury,

6. Powyższe dane mogą być zmieniane samodzielnie przez Klienta po zalogowaniu się do Konta Klienta lub poprzez kontakt ze Sprzedawcą

7. W odniesieniu do danych osobowych każdemu Klientowi przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

8.W związku z przetwarzaniem danych osobowych powyższe dane osobowe są przekazywane do firmy dokonującej dostawy przesyłek, tj. Poczta Polska S.A.

9.Powyższe dane nie są przekazywane innym osobom trzecim, jednak mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionych organów, np. urzędów, policji, prokuratury, sądu.

10.Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

11. W pozostałych przypadkach dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy oraz innych roszczeń lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentacji księgowych dotyczących tej umowy.

 

ZABEZPIECZENIA

1. Sklep Internetowy stosuje zabezpieczenia zapewniające ochronę danych przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Sklep Internetowy zobowiązuje się chronić wszelkie dane zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

2.Dane osobowe w Sklepie Internetowym są chronione zgodnie z obowiązującymi Ustawami w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

3. . Dane są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione

4.W przypadku utraty przez Klienta hasła dostępu, Sklep internetowy umożliwia wygenerowanie nowego hasła do Sklepu Internetowego. Hasło Klienta jest przechowywane w bazie danych w formie zaszyfrowanej, w sposób uniemożliwiający jego odczytanie.

5. Sklep Internetowy nigdy nie wysyła żadnej korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej, z prośbą o podanie danych do logowania, a w szczególności hasła dostępowego do Konta Klienta . Informacje takie nie są również udostępniane drogą telefoniczną.

5. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie danych osobowych nienależących do niego lub nieprawdziwych.

6 Administrator nie ponosi odpowiedzialności za operacje wykonane przez osoby trzecie, które uzyskały dostęp do Konta Klienta w wyniku niezachowania przez Klienta w tajemnicy loginu i hasła do ww. konta.
 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości odnośnie ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem danych pod adresem e-mail: ukartkowana@gmail.com

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszą Polityką Prywatności stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu Sklepu Internetowego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu